Bal Sportowy

7 lutego 2013

Bal sportowy odbył się 7 lutego od godziny 8:00 do 13:00. Najpierw zapaliliśmy znicz olimpijski. Następnie pan Marcin poprowadził rozgrzewkę. Potem ustawiliśmy się w kółko i przedstawialiśmy nasze stroje. Później panie i panowie podzielili nas na cztery drużyny. Potem pani Bobrowska przeczytała nam opowiadanie o chłopcach. Po opowiadaniu poszliśmy do swoich klas i robiliśmy zadania. Trzeba było ułożyć choreografię do piosenk,i którą się wcześniej uczyliśmy się, doping, nazwę zespołu, dalszy ciąg opowiadania i zaprojektować strój. Gdy robiliśmy zadania była przerwa na posiłek czyli pizzę, oranżadę i pączki. Nasz kolega Krystian dostał pierwszego pączka za to, że znał odpowiedział na pytanie, dlaczego nasz bal nazywał się „Droga do Rio”. Po zjedzeniu poszliśmy dalej robić zadania. Jak skończyliśmy zadania to mieliśmy zaprezentować nasz klub. Później pani Magda włączyła muzykę i ćwiczyliśmy aerobik. Po ćwiczeniach kto chciał mógł wziąć pączek. Na koniec pani Hala włączyła muzykę i tańczyliśmy. Bardzo mi się podobał bal i myślę, że innym też.

Kamila Sikora, klasa V

 

7 lutego 2013 był bal sportowy, na który przybyli do nas uczniowie z Głodnicy i Bącza. Naprzód było przedstawianie się. Byli: Bokserzy, Piłkarze, Marchewki, Kropla Wody, Drzewo i Królowa Kapusta. Potem była ciężka rozgrzewka, którą prowadził pan Marcin. Po rozgrzewce poszliśmy do klasy, tam pani Dyrektor czytała historyjkę o Oskarze. Następnie poszliśmy na hol i tam byliśmy podzieleni na drużyny. Były cztery następujące drużyny: pani Agnieszki, pani Hali, pani Magdy, pana Adama, ja byłem z panią Agnieszką. Wtedy dostaliśmy taką kartkę, na której były zadania: trzeba było zrobić strój sportowy, wymyślić ciąg dalszy historyjki o Oskarze, wymyślić taniec, zrobić plakat klubu, zrobić nazwę klubu, doping klubu. Prezentacja zrobionych zadań odbyła się na scenie. A przed tym pani zadała pytanie, na które odpowiedziałem i dostałem pierwszego pączka. Aerobik po prezentacjach klubów prowadziła pani Magda. Po aerobiku były szalone tańce. Po chwili poszliśmy do domów i na tym zakończył się bal. Bal mi się bardzo podobał.

Krystian Labuda, klasa V

7 lutego 2013r. rozpoczął się bal sportowy. Do Starej Huty przyjechali uczniowie z Głodnicy i Bącza. Najpierw zapaliliśmy znicz olimpijski. Na początku balu wszyscy przedstawiali swoje stroje takie jak: Kropla Wody, Marchewka, Nauczyciel od WF, Królowa Kapusta i jeszcze inne stroje. Potem pan Marcin poprowadził rozgrzewkę. Po rozgrzewce pani dyrektor czytała historyjkę o Oskarze. Wtedy pani Agnieszka uczyła nas piosenki. Później rozdzielaliśmy się na grupy. Po rozdzieleniu poszliśmy do klas. Pani dyrektor rozdała nam kartki, na których było napisane co mamy wykonać, a mieliśmy zrobić plakat, wymyślić nazwę klubu sportowego, doping, wymyślić swój taniec, zrobić strój i napisać ciąg dalszy o Oskarze. Jak wszystko zrobiliśmy to musieliśmy zapreprezentować swoje prace. Potem pani zadała jedno pytanie, a jeden uczeń odpowiedział i dostał pierwszego pączka. Wtedy wszyscy dostaliśmy. Potem mieliśmy aerobik. A na sam koniec pani Hala włączyła muzykę z magnetofonu. I na tym skończył się nasz bal. Bardzo dobrze wszyscy się bawili.

Marta Konkol, klasa V

7 lutego odbył się bal pod tytułem „Droga do Rio”. Na początek pan Marcin chodził w koło i niósł nasz znicz olimpijski. Następnie mieliśmy trening z panem Marcinem. Potem pani dyrektorka przeczytała nam bajkę o Oskarze, ale nie do końca. Później wybieraliśmy drużyny. Ja byłam w niebieskiej, trzeba było ułożyć i napisać doping, namalować plakat, zaprojektować strój drużyny, napisać koniec bajki o Oskarze i ułożyć kroki do hymnu sportowego, którego się wcześniej uczyliśmy. Następnie było przedstawianie drużyny. Potem był aerobik z panią Magdą. A na koniec tańczyliśmy.

Aleksandra Sikora, klasa IV

cge76