Dzień Mam

27 maja 2013

27 maja około 11.00 odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki w szkole podstawowej w Starej Hucie. Do szkoły przybyły matki, usiadły przy stołach i oglądały przedstawienie. Najpierw było przedstawienie pod tytułem ,,Żyj w zgodzie z przyrodą”. Przedstawienie było wykonane przez uczniów klasy 0¬-III a klasa V-VI była jako chór. Po przedstawieniu wystąpiły przedszkolaki, które zaśpiewały piosenkę i powiedziały wierszyki. Potem rozdaliśmy mamom prezenty. Mamy miały poczęstunek. Jak zostało parę ciast to pani nam dała.
Marta Konkol, V

Uroczystość dnia mamy odbyła się 27 maja o godzinie 11:00. Przyszło bardzo dużo mam. Na początku było przedstawienie pod tytułem ,,Żyj w zgodzie z przyrodą”. Następnie przedszkole wykonały swoje utwory i wiersze. Potem podarowaliśmy nasze podarunki i składaliśmy życzenia.
Później każdy wrócił na lekcje. A mamy piły kawę i jadły ciasto. Myślę, że ten dzień był udany.
Kamila Sikora, V

Dzień Matki rozpoczął się 27 maja o godzinie 11:00 w szkole podstawowej w Starej Hucie. Na tę uroczystość przyszło około 20 mam. Zaczęło się od powitania mam, potem było przedstawienie pod tytułem „Żyj w zgodzie z przyrodą” w wykonaniu klas 0-3, a uczniowie z klas 4-6 śpiewali do przedstawienia. Po przedstawieniu przedszkolaki powiedziały wiersze i zaśpiewały piosenkę. Później dzieci wręczyły swoim mamom prezenty. Nauczyciele zaprosili mamy na poczęstunek, a uczniowie wrócili do klas na lekcje.
Joanna Sikora, VI