Spotkanie z Arką

30 września 2011

26 września 2011 (poniedziałek) mieli przyjechać zawodnicy Arki Gdynia.

Na miejsce spotkania do szkoły na Głodnicy przywieźli nas rodzice albo nauczyciele. Przyjechaliśmy pięć minut przed 16:00. Mieliśmy trochę czasu więc pomogliśmy rozpalić ognisko.

Około godziny 16:00 na Głodnicę przyjechali do nas czterej zawodnicy z drużyny Arka Gdynia. Zawodników powitały dziewczynki z żółto-niebieskimi bukiecikami (żółto-niebieskimi ponieważ takie były kolory zespołu).Potem wszyscy poszli do klasy i rozmawiali. Najpierw wszyscy zawodnicy się przedstawili, później uczniowie zadawali różne pytania dotyczące życia piłkarzy. Rozmowa trwała około pół godziny. Później zawodnicy wręczali prezenty (plakat ,plan lekcji, nalepka na zeszyt balon i cukierki i to wszystko z logo Arki Gdynia). Następnie pani dyrektor oprowadziła zawodników po szkole na Głodnicy, a uczniowie poszli na boisko.

Później rozpoczęła się profesjonalna rozgrzewka prowadzona przez trenera. Potem był kilku minutowy Mec,z który zakończy się wynikiem Stara Huta i Głodnica 2:1 Arka Gdynia. Po meczu można było upiec sobie kiełbaskę na ognisku, rozmawiać lub grać w piłkę. Spotkanie trwało do 18:00.

Kamil Liedtka, klasa VI

http://arka.gdynia.pl/news,8236-zolto-niebieska-wizyta-w-sercu-kaszub.html